KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16034184

nr 1603 4184

Träsnitt

3 st, Annie Bergman respektive Maja Fjaestad, blomster. Signerade, yttermått inklusive ram: 23x16 - 52x39 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:31:03

2/3 11:26:10 1      Vinnande bud